Evropa by měla přijímat pouze křesťanské utečence

Lucie Amálie Sulovská

2. Evropa by měla přijímat pouze křesťanské utečence

Hnusní islamofobní Evropané (v tomto případě Češi) naházeli vepřové kosti před mešitu v Brně. BIS je jistě zahrne do své zprávy o extremismu, takzvaní ochránci lidských práv bijí na poplach a (nejen) v Iráku se dál vesele vraždí křesťané.

Miliony muslimských běženců každoročně utíkají z muslimských rájů do hnusné Evropy plné nevěřících psů, ze které se následně snaží udělat stejný muslimský ráj, stejný jako ten, ze kterého utekli. Tito běženci mají obvykle jen jeden cíl - přiživit se na bohatém sociálním systému, jehož podporou si zejména levicoví politici v západní Evropě zajišťují své voliče (odhaduje se, že více než 90 % muslimských přistěhovalců ve Francii volilo socialistu Hollanda a vzhledem k těsnému výsledku tak volby ovlivnili v jeho prospěch). Je to v podstatě taková vzájemná spolupráce.

Následují stále vyšší a vyšší požadavky rychle se rozrůstající menšiny, která je absolutně nekompatibilní s evropskými hodnotami, stálé ustupování na úkor původního obyvatelstva. Ale stejně jako Chamberlain a další v Mnichově neukojili Hitlerovy choutky porcováním Československa, ani Evropa nikdy neuspokojí svými ústupky muslimské přistěhovalce. Bude ustupovat tak dlouho, až už nebude kam.

Pokud však mají zájem soudruzi z Bruselu opravdu pomoci, mají komu. Mohou pomoci těm, kteří jsou minimálně kompatibilní s evropskou kulturou a smýšlením. A těm, kteří pomoc opravdu potřebují, protože jejich hlavní motivací není touha přisát se na evropský sociální systém, ale touha přežít.

Křesťané jsou ti, kdo jsou v muslimských zemích masově vražděni příslušníky náboženství míru. Mnohdy tomu napomohli také sami Evropané, když pomáhali likvidovat diktátorské (ano, diktátorské) režimy v zemích, kde demokracie existovat jednoduše nemůže, protože ji ani nikdo nechce - vzápětí se zvrhne v další diktaturu, tentokrát náboženskou. Tím napomohli výstavbě jatek, na nichž jsou denodenně vražděni křesťané jak na běžícím páse.

Egypt, Irák, Sýrie, Libye...

Za pár let zbylo z jeden a půl milionové komunity křesťanů v Iráku odhadem 200-500 tisíc lidí. Každodenně čelí útokům, jsou vražděni, vyháněni ze svých domovů, jejich čtvrti a kostely jsou vypalovány. Tito lidé mají stejný kulturní základ jako Evropa - ale Evropané podporují jejich vraždění.

Jsou systematicky likvidováni i během největších křesťanských svátků, během Vánoc...

V celém mohamedánském světě jen dvě země plně respektují náboženskou svobodu, kterou se ohání všichni samozvaní ochránci lidských práv, kteří bojují s údajně bující islamofobií v Evropě - Sýrie (zatím, nejspíše ne na dlouho) a Jordánsko. Ve všech ostatních zemích křesťané zakouší menší či větší příkoří a diskriminaci. Příklad: v SAE křesťané mohou v soukromí vykonávat své rituály, v Saúdské Arábii jim za to hrozí trest smrti stětím.

Ona bájná tolerance, kterou se naše pátá kolona tak ráda ohání, musí být oboustranná. Jinak to není nic než obyčejná slabost.

PS: V médiích ani zmínka o úspěších Libye bez Kaddáfího - takže pokud to nevíte, v Libyi bylo jen velmi nedávno zavedeno právo šaría, čímž se stala dosud (na muslimské poměry) relativně tolerantní Libye další zemí, kde křesťané (ale i malé skupinky židů či ateistů) v podstatě nemohou existovat.