Lea Vojteková: Lekce 29 - 31

Lea Vojteková

29. Evropa ve vztahu k islámu trpí syndromem týrané ženy

Určitě jste to již slyšeli, řeči typu: „Ale kdybychom jim postavili více mešit…”, nebo „Kdybychom jim částečně uznali právo šaría…”, případně „Kdybychom jim ustoupili, tak by nás nechali na pokoji”. Tato slova ale vycházejí z chybného a falešného předpokladu, že když agresorovi vyhovíme, tak nás nechá na pokoji. V podstatě se lidé, kteří něco takového říkají, chovají jako týraná žena.

Nejprve si definujme syndrom týrané ženy. Co to vlastně je? Syndrom týrané ženy je specifický psychický fenomén, kdy oběť zůstává s agresorem, nevidí a ani možná nechce vidět možnosti řešení své situace, omlouvá a chrání agresora. Dlouhodobé a intenzivní týrání vede k poruchám mentálních funkcí oběti, která pak není schopna jednat racionálně a vykazuje jasnou psychopatologii.

Příznaky tohoto syndromu:

– snížené sebevědomí,

– oběť ztrácí respekt sama k sobě,

– nejistota, nerozhodnost,

– tendence utíkat před konflikty,

– snížená dynamika reakcí,

– zablokování vyjádření stresu,

– netečnost až otupělost,

– extrémní laskavost vůči útočníkovi, oběť se mu snaží ve všem vyhovět.

Týraná žena častokrát popírá vinu útočníka, omlouvá ho a připisuje týrání vnějším okolnostem (např. nezaměstnanosti). Dále taková žena bagatelizuje svá zranění, odmítá záchranu a nevnímá vážnost situace. Agresorovo násilí dává za vinu sobě (kdybych ho neprovokovala, kdybych mu uvařila lepší večeři, kdybych mu dávala více sexu, atd.)

No a teď si to přeneste na Evropu a její vztah k islámu. Vždyť to je to samé! Bagatelizují se islamistické útoky (to byl jenom útok jednotlivce), popírá se skutečnost (to s islámem nemá nic společného), ustupuje se (když budeme hodní, všechno dobře dopadne), viníme sami sebe (kdybychom je neprovokovali), odmítáme záchranu (no ale to nemůžeme, to by je vyprovokovalo ještě víc), atd.

Islám odmítá přiznat, že by zabil jediného člověka. Je přece “dokonalý”. Islám znamená podřízení. Očekává, že se podřídíme. A my se podřizujeme. Zároveň nás citově vydírá: „To muslimové jsou skutečné oběti islamistů”…. „Kdybyste neprovokovali, nestalo by se to” … „Kdybyste se schovali lépe/jinak/vstřícněji, tak…”. Islám s námi manipuluje a my se manipulovat necháváme.

Je zajímavé, že je na světě rovněž země, jejíž celkový úřední i veřejný přístup k muslimské tématice je naprosto odlišný. Je to Japonsko. Tento stát si udržuje velmi nízkou úroveň vstřícnosti vůči islámu na všech úrovních. Nezajímavější na japonském přístupu k islámu je, že necítí potřebu se za svůj negativní vztah k islámu omlouvat. Jasně rozlišují mezi svým ekonomickým zájmem o ropu a zemní plyn z muslimských zemí, jenž zemi přikazuje udržovat dobré vztahy s nimi, a na druhé straně svým nacionalistickým stanoviskem, podle nějž je islám vhodný pro jiné, nikoliv pro Japonsko.

Čtrnáct století džihádistické brutality, znásilňování a vyvražďování změnilo naše myšlení tak, že myslíme jako oběti týrání. Jako se z traumat léčí oběti týrání, tak se z nich musí léčit celé národy. V první řadě musí Evropa najít svou hrdost, své ztracené sebevědomí a nastavit agresorovi jasné mantinely.

Zdroje:

https://www.youtube.com/watch?v=gd5d85TH3h0

http://stary-kocour.blogspot.cz/2013/07/zeme-bez-muslimu.html

30. Výpověď muslima: Spadla mi na nůž a pak ještě 13x

Neuvěřitelné! Tohle se neděje v islámských zemích, ani na Západě. Tohle se děje přímo v ČR!!! Pamatujete na případ Anety, která zemřela v bytě muslima Ahmeda za podivných okolností? Ahmed vypovídal, že se prý bodala sama. Policie případ uzavřela s tím, že se jedná o sebevraždu (takže Aneta se 13x sama bodla, z toho 3x do srdce). Jenže to není všechno. V rozhovoru pro tisk matka Anety sdělila, že těch podivných věcí je na celém případu mnoho. Například zmizelo Anetino srdce…

A teď největší bomba. Ahmed podstoupil test na detektoru lži. Výsledky detektoru lži jsou šílené, protože on lže v pěti otázkách, a je to vyhodnocené tak, že se musí přihlédnout k tomu, že je muslim, takže má trošku jiné cítění!!! Toto má být právní stát? Takže všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější? Jak asi mohl tedy takový test na detektoru lži v tomto „specifickém“ případě probíhat?

– Pane Ahmede, můžete nám říct, jak to vlastně celé bylo?

– No, Aneta se začala bodat. Já jí v tom chtěl zabránit, ale ona se bodala, bodala a bodala.

Píííp, píííp, píííp…

– Ten detektor lži se nám nějak rozblikal. Nelžete náhodou pane Ahmede?

– Já? No co si to dovolujete? Já jsem muslim a mám jiné cítění!

– Tak to jo, to je pak v pořádku. Další otázka. Proč měla Aneta oblečení na cáry? Roztrhanou podprsenku i blůzku?

– Protože měla záchvat. Bodala se obouruč a do toho si stihla ještě roztrhat šaty na cáry.

Píííp, píííp, píííp…

– Znovu nám bliká detektor. Bude to tak, jak říkáte?

– Zcela jistě ano. Já bych přece nikdy nelhal.

– No dobře, pojďme dál. Spis uvádí, že Aneta spáchala sebevraždu 13ti bodnými ranami, z čehož 3 rány do pravé komory srdce byly smrtelné. Smrtící nůž sám povyjel a sám zajel do stejného bodného kanálu. Je to tak?

– Ano, ona jak byla v tom rauši, tak několikrát sama spadla na nůž.

Píííp, píííp, píííp…

– Ten detektor lži snad bude nějaký porouchaný. Budu muset poslat techniky, ať se na to podívají. Ale pojďme k další otázce. Podle jednoho vyšetřovatele byla spousta krve na chodbě. Jak je to možné, vždyť přece celé se to mělo odehrávat pouze v bytě?

– Víte, to bylo tak. Jak se tak Aneta (i s rozřezaným zápěstím) bodala a trhala ze sebe šaty, já jsem se ji snažil uklidnit. Řekl jsem jí, ať se jde projít venku, že možná přijde na jiné myšlenky a to bodání si rozmyslí. Takže ona šla (proto ta krev na chodbě), ale vůbec ji to neuklidnilo. Když se vrátila, tak se opět začala bodat.

Píííp, píííp, píííp…

– Debilní detektor, ten je proti Vám asi zaujatý, pane Ahmede. Už jenom poslední otázka. Aneta měla podle pitvy litr a půl sražené krve v jedné plíci a druhá jí zkolabovala. Jak mohla prudce krvácet do plic, a přitom se dokázala s Vámi prát o nůž?

– Co je to za otázku?! Tak já jsem se Anetě ještě snažil zachránit život, riskoval jsem, že mě pobodá, a vy takhle? Takové blbé otázky. Já bych ani mouše neublížil, to je přece vidět na první pohled.

Píííp, píííp, píííp…

– Detektoru lži si nevšímejte, pane Ahmede. Budeme ho muset zrušit jako xenofobní a rasistický přístroj. Omlouvám se, že jsme Vás museli prudit takovými nepříjemnými otázkami. To víte, formalita je formalita. Ale buďte v klidu, celý případ uzavíráme jako jasnou sebevraždu.

PS1: Výpověď je samozřejmě smyšlená a je reakcí na to, jaké absurdní chování a otazníky panují nad celým případem.

PS2: Zaregistrovala jsem reakce, kdy někteří tento případ bagatelizují ve smyslu “neměla se s tím muslimem vůbec tahat”. Tady nejde o to, jestli se s ním tahala nebo netahala. Tady jde o podivné jednání úřadů. Jde o právní stát. Neptej se, komu zvoní hrana. Zvoní Tobě.

Zdroje:

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/divka-se-trikrat-bodla-do-srdce-podle-policie-to-byla-sebevr/r~277e0c2e612811e599c80025900fea04/

http://www.expres.cz/rozhovor-s-matkou-anety-rodove-druha-cast-fie-/zpravy.aspx?c=A151212_230119_dx-zpravy_shu&galerie

31. Kurzy pro islámské znásilňovače? To nemyslíte vážně?!

Asi jste slyšeli o zločinu, který se udál v průběhu silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem. Pro ty, kteří před podobným chováním varovali, to není žádné překvapení. Ovšem to, s čím přichází “vítači” a politici, je naprosto neuvěřitelné…

Než by tito lidé uznali svou chybu, než by přiznali selhání multikulturalismu, tak budou raději zatloukat, zatloukat a zatloukat. Děsivé je, jak se to politicky korektní média snažila ututlávat. Jak si myslela, že něco takového se neprovalí. Na tom je naprosto zřetelně vidět, že novináři, média i sluníčkáři nepoužívají normální kritické myšlení. Ne. Oni naprosto podléhají ideologii multikulturalismu. Jsou to fanatici, stejně tak jako ti islámští.

Nad realitu nadřazují ideologii, zdravý rozum na ně nepůsobí. Přesně takovým způsobem se kdysi chovali i komunisté. Jsem pořád více zhnusena z řečí typu: „Je nám líto obětí teroristického útoku, ale na podobné útoky si musíme zvyknout.” Nejprve mi tato slova připadala jako slova defétistická. Ale pořád mi na tom něco nesedělo. Hlavně ve spojení s multikulturní ideologií. A teď mi to došlo. To jsou slova, jako v 50. letech minulého století: „Je nám líto, ale tu Miladu Horákovou musíme popravit. Je to podvratný živel a musíme ji (a klidně i další) obětovat pro vyšší dobro. Na podobné popravy si musíme zvyknout.”

Teď si podle multikulturalistů máme zvykat na obtěžování, znásilňování a okrádání, jaké jsme měli možnost zaznamenat v Kolíně nad Rýnem a dalších městech. No a co, že ty ženy zažily šok? No a co, že zažily naprostou bezmoc. No a co, že budou mí trauma do konce života? Hlavně, že ideologie multikulturalismu frčí dál a granty potečou. Dokonce už někteří cyničtí sluníčkáři přišli s tím, že to přece nic neznamená, že i muži v Česku znásilňují…

Co na to říct? Tohle může vypustit z úst jenom naprostý blb nebo člověk, který je prost citů. A to se přitom sluníčka tak ohání láskou a pochopením. Jejich falešná maska se ovšem každým dnem odhaluje více a více. Kdyby tak nepodléhali ideologickému přesvědčení, muselo by jím dojít, že v Česku muži sice znásilňují, ale určitě zde nemáme znásilňovací gangy. To je “specialita” mužů z Afriky a Blízkého Východu. Ani nedochází až k takovým počtům znásilnění. A co je nejdůležitější, naše společnost takové jednání odsuzuje, jelikož ženy nepovažuje za pouhý nástroj k plození.

Co je ale největší bomba, některé státy přišly s tím, že budou pro tyto muže, kteří si myslí, že nezahalená žena je vlastně dě*ka, pořádat kurzy, kde je naučí, jak se mají k ženám chovat. Hahaha, musím se upřímně smát, jestli si někdo myslí, že tohle bude skutečně fungovat. Jedná se pouze o další zastírací manévr, pouze o další oddálení nevyhnutelného. A tím je konstatování, že multikulturalismus selhal. Ovšem pravdoláskaři se bojí pohlédnout pravdě do očí. Jaký to paradox.

Tyto kurzy vycházejí z toho, že nějakým školením lze člověka převychovat. Ovšem tato myšlenka vychází z naprostého nepochopení lidské přirozenosti a kultury. Kultura, to není jenom jídlo, architektura, hudba. Ústřední myšlenkou multikulturalismu je idea společnosti, kde vedle sebe bezkonfliktně koexistují rozličné odlišné skupiny. Taková představa se ovšem zakládá na neuvěřitelně plytkém pojetí kultury. Skutečná podstata různých kultur ale spočívá v tom, jak nahlížejí na přírodu, jak vnímají božské, jaký mají náhled na muže, ženy a jejich role a jak vnímají důležitost své skupiny v širším schématu existence. Myslíte, že nějakým kurzem převychováte člověka, který celý svůj život považuje ženu za něco jako zvíře?

Mimochodem, pamatuje si, jak ještě nedávno, všichni ti, co informovali o znásilňování ve Švédsku, Dánsku, Francii a dalších státech, byli označováni jako šiřitelé hoaxů a hysterici? A teď? Teď to již oficiálně přiznávají vlády, teď už oficiálně zavádějí kurzy pro imigranty, jak se mají chovat k ženám. Protože docházelo k enormním počtům znásilnění. Co z toho plyne? Plyne z toho, že islám nemá úctu k ženám. Proč je tedy islám na území Evropy tolerován? Tak co, sluníčkáři, bude i nějaká omluva? Sebereflexe?

Jinak tato silvestrovská aféra v Kolíně na Rýnem je pouze špičkou ledovce. Již v roce 2004 komise Spolkové kriminální policie (BKA), varovala, že etnické skupiny jsou mimo kontrolu: „Existují okrsky, kde gangy přistěhovalců zabírají celé soupravy metra pro sebe. Domorodí obyvatelé a podnikatelé jsou zastrašováni a umlčováni. Lidé, kteří užívají tramvají během večera a noci popisují své zážitky jako “živé noční můry.”

Policisté a zejména policistky se stávají předmětem “vysoké míry agresivity a neúcty”. Policisté se v některých oblastech sotva odváží zastavit auto – protože vědí, že sami budou obklopeni 40 nebo 50 muži. Gangy dealují heroin a kokain, provozují bordely nebo jsou aktivní v pašování. Brutalita, s níž vykonávají svoji činnost, je velmi velká a policie se jich bojí.

Ženy z těchto rodin se zaměřují především na krádeže, zatímco muži páchají zločiny ve všech sektorech trestního práva: od drog a majetkové trestné činnosti, vyhrožování, loupeží, vydírání, ublížení na zdraví, sexuálních trestných činů a kuplířství po vraždy. Děti v těchto zločineckých strukturách vyrůstají do značné míry nekontrolovaně. Jsou odhodláni vzít si, co chtějí, kdykoli to chtějí a tak často, jak chtějí.”

Tak co, vítači. Pořád budete na svém bludném tvrzení trvat? Proč? Kvůli egu? Ješitnosti? Dotacím? Vždyť i vy máte manželky, dcery, matky, přítelkyně. Toužíte, aby zažily něco podobného jako ženy v Kolíně nad Rýnem?

Zdroje:

http://europskenoviny.sk/2016/01/06/richard-sulik-vytriezvenie-zo-silvestrovskej-orgie/

http://zboril.blog.ihned.cz/c1-64558260-policie-varuje-pred-no-go-zonami-v-nemecku